Gazete ilanı vermek

Genel Kurul ilanı

Firmaların, vakıfların, kooperatiflerin, derneklerin, federasyon ve kulüplerin üyelerini davet etmeleri be bilgilendirmeleri amacı ile ve toplantıya çağırma amacını ele alan ilanlara verilen isimdir.
Genel kurul ilanları gazetelerde duyuru başlığı altında yayınlanmakta olup seri ilan olarak veya kutulu yani çerçeveli ilan olarak verilebilmektedir.
Genel kurul ilanı vermek ve gazetede yayınlatmak için ilan servisimizi her zaman arayabilir ve genel kurul ilanı fiyatı alabilirsiniz. Sizler için en uygun fiyatlandırma seçeneklerini sunan ilan büromuz ilanınızın tasarımını ve gazetede nasıl yayınlanacak ise o şekilde sizlere ilanınızı göstererek sunmaktadır ve ertesi gün yayınlamaktadır.
Dilerseniz genel kurul ilanınızı hemen verebilirsiniz, dilerseniz yayınlanmasını istediğiniz ileri ki bir tarih için de gazeteye genel kurul ilanınızı verebilirsiniz.
Gazeteye genel kurul vermek, genel kurul ilanları hakkında bilgi almak, en uygun ilan fiyat tarifeleri ve ilanlar için tüm güncel bilgileri almak istiyorum diyorsanız bizi bir telefon ile aramanız yeterlidir.
Genel kurul ilanlarınızı daha gazetede yayınlanmadan önce görerek vermenizi sağlıyoruz.
Kolay ödeme seçenekleri ve güvenilir bir biçim de gazeteye genel kurul ilanı vermek için bize ulaşmanız yeterlidir.
Gazete ilan servisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir