Gazete ilan Servisi, tüm gazete ilanlarınız için en doğru seçim.

Gazete İlan Servisi

Gazete ilan sektöründe yıllardır süregelen tecrübesi ile siz müşterilerimize hizmet vermekte olan gazete ilan firması teknolojiyi takip ederek her geçen gün kendini yenilemektedir. Gerek müşteri temsilcisi kalitesi ile, gerekse de 7 gün 24 saat ilan destek ekibimiz ile sizlere yıllardır hizmet vermekteyiz.

Tüm gazetelere ilan ve reklam alınmaktadır. Gerek seri ilanlar olarak gazeteye verilen ilanlarınızda, gerekse de çerçeveli ilanlarınızda sizlere hizmet vermekteyiz.

Gazeteye verilen seri ilanlarda ilan metinlerinizi oluşturma açısından da sizlere yardımcı olmaktayız. Gazete ilanlarınızda hızlı, ekonomik ve pratik çözümler sunmaktayız.

Çerçeveli ilanlarınızda ( ik ilanı, vefat ilanı, duyuru ilanı, anma ilanı, taziye ilanları vs. ) ilan tasarımlarınızı dilerseniz biz profesyonel ve kaliteli personel kadromuz ile hazırlamaktayız.

Sosyal ilanlar (Vefat ilanı / Cenaze / Başsağlığı / Taziye vs ilanı) tüm ilanlarınız,

ÇED ilanı, Kalkınma Ajansı ilanı, Mal Alımı İhale ilanı / Hizmet Alımı İhale ilanı / Dernek ilanı, Vakıf ilanları / Genel Kurul ilanı verme gibi tüm çeşitteki kategorilerden ilanlarınızı almaktayız.

Ulusal Gazeteler (Sözcü, Posta, Sabah, Hürriyet, Milliyet Gazeteleri.) Seri ilan ve ilan sayfalarına,

Yerel Gazeteler (İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, yerel gazeteleri ve diğer il gazetelerine) ilanlarınızı buradan verebilirsiniz.

Gazeteye ilan nasıl verilir? Gazeteye ilan vermek istiyorum? Gazetelere ilan vermek nasıldır? Gazete ilan ücretleri nasıldır? En yakın gazete ilan servisi nerededir? Gazete ilanı için nasıl ödeme yapabilirim? Gazeteye nasıl ilan verebilirim? Gazeteye kayıp ilanı vermek istiyorum? Gibi sorularınız için ve gazete ilanları hakkında her türlü sorularınız için bizi aramanız yeterlidir.

Gazete ilan firmasına ulaşmak ve ilan vermek için https://www.gazeteilanvermek.com/iletisim/ kısmından ulaşabilirsiniz.