HEMEN İLAN VER
By: admin On: Aralık 20, 2015 In: Gazete ilanı vermek Comments: 0

Gazete ilanları konusunda hizmet veren, sürekli kendisini yenileyen, gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerine en uygun kampanyalar ve fiyatlarla ilan sektöründe faaliyet gösteren bir ilan servisi sitesidir.

Ulusal, günlük gazetelere ilan vermek, ilan yayınlatmak bu site sayesinde artık çok daha kolay hale gelmektedir. İlan örnekleri ve güvenli ödeme seçeneklerinin sunulması ile müşterilerine en üst seviyede hizmet vermekte olan ilan servisimiz İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası şubeleri, Ankara gazete ilan servisi merkezi ile sizlere hizmet sunar.

Gazete ilan vermek adlı site ilan örnekleri, ödeme seçenekleri, ilan verirken dikkat edilmesi gereken konular, seri ilanlar hakkında tüm detaylı bilgileri sizlere en hızlı şekilde sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetine önem veren ve en ileri seviyede güvenli ödeme seçeneği sunan ilan servisimiz haftanın her günü, günün her saati sizlere hizmet vermektedir.

Gazeteye eleman ilanı, emlak, kayıp ilanı, vasıta ilanı, duyuru, genel kurul, kalkınma ajansı ilanı vs. tüm ilanlarınızı kolaylıkla bulunduğunuz yerden verebilmeniz için hazırlanmış olan sitemiz yıllardır sektörde sizlere hizmet vermektedir.

Misyonumuz;

Etik kurallar çerçevesinde her müşteriye saygılı, güler yüzlü ve müşteri odaklı hizmet vermektir.
Vizyonumuz;

Gazete ilanları konusunda pazarlama stratejileri üretmek,
Müşterilere özel ilan modelleri kullanarak daha hızlı dönüşüm alınabilecek ilan çeşitleri oluşturmak,
Gazete ilan sektöründe en iyi hizmet sunan firmalar arasında yer alarak müşteri potansiyelini attırmak,
Müşterilerin gazete ilan konusunda tüm ihtiyaçlarını karşılamaktır.
Gazete ilanı vermek hakkında bilgiler

https://www.gazeteilanvermek.com