Gazete ilanı vermek

Ucuza Gazete ilanı

Ucuza gazete ilanı yayınlamak nedir ? Neden gazete ilanları fazla ücret tutmaktadır ?

Bu ve bunun gibi uygun fiyat seçeneklerinden faydalanmanız için sizlere bu yazıyı gazete ilan vermek firması olarak sunduk.

  • Gazete ilanları bilindiği gibi hesaplanırken kelime ücreti olarak hesaplamaktadırlar. 3 kelime verilen bir seri ilan ile 7 kelime verilen veya 20 kelime verilen bir ilan aynı fiyatta olmamaktadır. Seri ilanlar bir çok kritere göre fiyat çeşitliliği göstermektedirler.

Şimdi bunlara değinelim;

  • Gazete ilanı fiyatı nasıl hesaplanır ve hangi kriterlere göre farklılıklar gösterir ?

Kelime fiyatı olarak hesaplanan ilanlar ayrıca baskı bölgelerine yani yayınlanacakları il veya bölgelere göre de ücretlendirilmektedirler.

Örneğin İstanbul baskısında yayınlanacak olan 6 kelimelik bir ilan ile Ankara baskısında veya Türkiye geneli tüm illerde yayınlanacak olan ilan arasında fiyat farkı çıkmaktadır.

Gazete ilanlarının hesaplanması ve ilanınızın ne kadar miktar ücreti olduğunu öğrenmek için buradan ilan formu doldurup göndermeniz durumunda sizlere en hızlı şekilde fiyatlandırma teklifi sunmaktayız.

Gazete ilanı çeşitleri fiyatları etkiler mi ?

Örneğin; Herhangi bir 10 kelimelik eleman ilanı ile 10 kelimelik bir kayıp ilanı farklı fiyatlandırılır. Çünkü eleman ilanı fiyatları daha farklı bir kelime ücreti ile hesaplanırken, kayıp ve zayi ilanları farklı hesaplanmaktadır.

Gazete Vefat ilanı nasıl hesaplanır ?

Vefat ilanları seri ilanlardan farklıdır. Vefat ilanlarında sayfa boyutu hesaplanmaktadır. Vefat ilanı veren kişiler tam sayfa, yarım sayfa, çeyrek sayfa veya istedikleri sütun/santim ölçülerinde hesaplanması yapılmaktadır. Güncel vefat ilanı fiyatları için iletişim kısmından bizlere her saat (7 gün 24 saat) arayıp vefat ilanı teklifi alabilirsiniz.