HEMEN İLAN VER
By: admin On: Aralık 21, 2015 In: Kayıp ilanı vermek Comments: 0

Bir çok kişinin ve firmanın gazetelere verdiği kayıp ilanları hakkında detaylı bilgilerin bulunduğu yazımızda sizlere kayıp ilanları hakkında açıklamalarda bulunacağız.

Kayıp ilanları gazetelere verilmekte olan nüfus cüzdanı, ehliyet, personel kimliği gibi kimlik kayıp ilanları ve fatura, ruhsat, yazarkasa levhası gibi evrak kayıp ilanları olmak üzere iki kısma ayrılmaktadır.

Kimlik kayıp ilanları kişilerin kullandıkları kimliklerden oluşmaktadır. Kimlik kayıp ilanları içerisinde nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport, kurum ve işyeri kimliklerinin kaybedilmesi durumunda gazeteye kimlik kayıp ilanı verilir. Bu kayıp ilanı gazetesi alınıp yeni kimlik başvurusu yapılmalıdır.

Evrak kayıp ilanları ise çok daha geniş kapsamlıdır. Senet, fatura, diploma, geçici mezuniyet belgesi, atr belgesi, psikoteknik belgesi gibi evrak kayıp ilanlarının olması durumunda evrak kayıp ilanı kısmına ilanlar verilir.

Kaybettiğiniz evrak veya kimliklerinizi gazete ilanı olarak “hükümsüzdür” ibaresi ile vermek, yayınlatmak ve yeni kimlik evrak başvurusu yapmak açısından gazeteye kayıp ilanlarınızı ilan servisimiz sayesinde verebilirsiniz.

İstanbul, Ankara gibi büyük illerden bizlere telefon ile ulaşabileceğiniz gibi diğer tüm illerden de bizlere iletişim telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ile kayıp ilanları vermek için bizleri aramanız yeterlidir.

Kayıp ilanları hakkında

https://www.gazeteilanvermek.com