• Gazete ilan örneklerini inceleyip ilanlarınızı gazeteye vermeden önce nasıl yayınlanacağını rahat bir şekilde görsel olarak görebilir ve buna göre benzer ilanları gazeteye verebilirsiniz.
  • Normal seri ilan, alt üst çizgili ilanlar, puntolu ve başlıklı ilanların yanı sıra sarı veya gri zeminli daha dikkat çekici gazete ilanları vererek ilanlarınızın daha hızlı dönüşümler almasını sağlayabilirsiniz.
  • Maktu kutulu 1×5 ölçüsünde eleman, emlak, vasıta vb. ilanlarınızı da aşağıdaki örnek maktu kutu ilanları gibi yayınlatabilirsiniz.
  • Gazetelerin İnsan Kaynakları ilan sayfalarına da eleman ilanlarınızı çerçeveli ilan olarak verebilir ve insan kaynakları sayfalarında eleman ve personel ilanlarınızı verebilirsiniz.
  • Vefat, baş sağlığı, anma, taziye ilanlarınızı aşağıdaki ilan örneklerindeki gibi yayınlatabilir veya size özel tasarımlar yapmamız için bizlere ulaşabilirsiniz.

ilan-ornekleri

Fazla kilolardan mı şikayetçisiniz? O halde neden mide küçültme ameliyatı nı denemiyorsunuz. mide küçültme ameliyatı, zayıflamak isteyenler için kesin bir çözüm sunuyor. Üstelik çok kısa bir süre içersinde hayal ettiğiniz kilolara kavuşabilirsiniz.
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir. Bu kapılarla dış avlunun cümle kapısı, ozamana kadar benzeri görülmemiş bronz kapılardır. Kubbeden aşağı doğru indikçe mekan yayılmaktadır. Bu piramidel yükselme ve yayılma sonucunda göz yanlara ve yukarıya doğru aynı mesafelere ulaşmaktadır. Bu özelliklerden dolayı, mekanın neresinde olursanız olun, bütün mekana hakim görüş sağlarsınız. Kubbe yaklaşık olarak 43 metre yükseklikte ve köşeleri pandantifle doldurulmuş 4 muazzam kemer üzerine oturtulmaktadır. Caminin su basmanı üzerinde olması ve kubbe yüksekliği nedeniyle pencereleri oldukça fazladır. Böylece caminin içini süsleyen binlerce çini ve kalem işleri tatlı ışık altında görülmektedir. Caminin içindeki en önemli unsur, ince işçilikle yontulmuş mermerden yapılma mihraptır. Bitişik duvarları, seramik çinilerle kaplanmıştır fakat çevresindeki çok sayıdaki pencere onu daha az ihtişamlı gösterir. Mihrabın sağında, Caminin en kalabalık halinde dahi olsa, herkesin imamı rahatça duyabileceği şekilde dekore edilmiş mimber bulunur. Caminin içi her katında alçak düzeyde olmak üzere 50 farklı lale deseninden üretilmiş 20binden fazla çini ile döşenmiştir. Alt seviyelerdeki çiniler, geleneksel galerideki çinilerin desenleri çiçekler meyveler ve servilerle gösterişli ve ihtişamlıdır.